REKLAMA

Nienawistna ósemka

Nienawistna ósemka

92 min - Premiera kinowa: ponad rok temu
 • Gatunek:

  Westerny

 • Kraj:

  USA

 • Premiera Polska:

  2016-01-15

 • Premiera Świat:

  2016-01-15

 • Dystrybutor w Polsce:

  Forum Film Poland Sp. z o.o

Zaproś do Kina

Zwiastuny (1)

Opinie o filmie (5)

Zdjęcia i okładki (0/12)

Opis Filmu:
Film "Nienawistna ósemka" przenosi nas do Stanów Zjednoczonych z czasów tuż po wojnie secesyjnej. Jest zima. W stanie Wyoming mieszka łowca głów John Ruth i przetrzymywana przez niego Daisy Domergue. Życie kobiety niebawem się skończy, gdyż czeka ją śmierć przez powieszenie. W drodze na egzekucję John i Daisy spotykają Marquisa Warrena, który jest majorem. W ich drogę wejdzie także renegat z Południa - Chris Mannix. Ten ostatni jest samozwańczym szeryfem. Ale to jeszcze nie wszyscy. Do wymienionych, dołączy też żołnierz, który postanowił ścigać skonfliktowanych z prawem… Wszyscy oni, zrządzeniem losu spotykają się w karczmie prowadzonej przez kobietę imieniem Minnie. Warunki panujące na zewnątrz zmuszają czwórkę bohaterów i cztery inne osoby do przenocowania w zajeździe. Ale ta noc może być ostatnią w ich życiu…Najnowszy – skądinąd ósmy film Quentina Tarantino pokazywany za oceanem przed świętami, okazał się sukcesem kasowym. Widzowie po raz ósmy docenili to, co w dziełach Tarantino jest najlepsze, a więc niesamowitość i zwartość historii, sposób jej opowiedzenia i pokazania oraz swoisty dystans do gatunku. Czy kolejny western okraszony muzyką Ennio Morricone spodoba się polskiej publiczności? Film rozpoczyna niesamowita scena zaśnieżonego krajobrazu z dyliżansem w tle i drewnianym krzyżem na pierwszym planie. Dalej akcja rozwija się powoli, a wraz z nią napięcie. Miłego oglądania!
Lubi 1 osób
REKLAMA
Cofnij
0
Zwiastuny filmu:
Okładki:
pokaż wszstkie okładki (12)anonim What a pleasure to find someone who idtefieins the issues so clearly
0/0 anonim  07-01-2017 15:35
anonim Knocked my socks off with kneegodlw!
0/0 anonim  05-01-2017 20:02
anonim Heel mooi ontwerp en voor een goed doel. Maar heb jij het hier over jou zus? Begrijp ik dat goed? Sorry. Groet maerint.
0/0 anonim  05-01-2017 09:26
anonim Film , który nie ma żadnego pszekazu , żadnych wartości czy chociażby małych pozytywów. Poza agresją , przemocą i bezsensownym okrucieństwem nie dostrzegłem w nim nic , kompletnie nic. !
0/0 anonim  11-07-2016 22:39
anonim Film, który klasą swą przewyższa obecne szmiry. Przepraszam, nie można go porównywać do tych szitów , które filmami nazywają. Od dawna nie zdarzyło mi się obejrzeć całego filmu. Ten film POLECAM Wart czasu poświęconego.
0/0 anonim  16-02-2016 14:53
Link do filmu Wstaw na Twoją stronę WWW Wstaw na Twoją stronę WWW BBCODE Krótk Link do Filmu
Kino online: 6
All online: 588
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0034s, odsłon: , 16:26:54